top of page

Регіональна Асоціація гідів Сицилії (ARGS) налічує 104 туристичних гідів, які професійно виконують свою роботу відповідно до європейських, національних та регіональних законів.
Сицилія є одним з найпопулярніших туристичних напрямків і з кожним роком зростає кількість її відвідувачів.

 

Наш острів з його суперечностями, ароматами, смаками, багатий також своєю історією, культурою, археологією, архітектурою, традиціями, які ви зможете зрозуміти тільки разом з нами.

Планувати екскурсію важко, тому ми пропонуємо вам свої послуги. Багато з нас народилися в цих місцях, а деякі живуть вже дуже багато років, тому ми обожнюємо цей острів. Що може бути краще, ніж познайомитися з Сицилією разом з професійним гідом і провести чудовий відпочинок разом зі своїми родичами, друзями, знайомими?

 

Наші гіди розмовляють англійською, французькою, грецькою, російською, українською, німецькою, іспанською, мальтійською, голландською та португальською мовами. В нашу команду входять мистецтвознавці та археологи, експерти в області походів та гастрономічних турів. Ми молоді, динамічні, та готові показати вам саме найкраще та цікаве, що  може надати уяву про загадкову та таємничу Сицілію. Разом ми можемо відвідати таємничі Сіракузи - батьківщину Архімеда з чудовим островом Ортіджія. А також відвідати місто Ното - столицю сицилійського бароко. Ми піднімемося на Етну і пройдемо через загадкову Катанію. Ми відвеземо вас в Таормину або пройдемо слідами фільму «Хрещений батько». Дуже радимо побувати в невеликих містечках, як наприклад, Сортіно - місто меду і довгожителів. Ми будемо плисти Еолійськими островами,  поки не досягнемо чарівного Палермо. І ще багато інших захоплюючих пригод і смачних дегустацій вас чекають разом з нами.

Ви можете зв'язатися з нами, написавши на e-mail, WhatsApp або Viber будь-якого з нас і ми зможемо організувати вам незабутні екскурсії, враховуючи всі ваші побажання і потреби. 
Ми чекаємо вас!

Presidente Matteo Miano     Vice-presidente Sebastiano Garifo

Tesoriere Salvatore Ficarra 

 

Consiglieri

Lucia Maiorca                         Ivan Nicosia

Revisori dei Conti

Laura Trovato                         Alba Tucci

Probiviri

Angela Inferrera                     Enza Licciardi 

UK-USA-Friendship-flag__40954.1518538872
french-canadian-flag.png
german-294464_960_720.png
es.png
ru.png
it.png
6314321895_ac987aec81_b.jpg
bottom of page